Hikoki G18DSL2W5Z 18V akkus sarokcsiszoló 125 mm (akku és töltő nélkül)
Polc: E5-6-3
Márka: Hikoki
Energiaellátás: Akkumulátoros
Szállítás:
5-6 nap
G18DSL2-125-BASICHikokiG18DSL2W5ZG18DSL2-125-BASICakkus sarokcsiszoló18V sarokcsiszoló125 mm sarokcsiszolóLi-ion sarokcsiszológép akku nélkülcsiszológépvezeték nélküli sarokcsiszolóG18DSL24966376338078
Termékeinket a GLS és az MPL futárszolgálat szállítja házhoz.
Szállítási költség:
Termék információ
A Hikoki G18DSL2W5Z 18V akkus sarokcsiszoló kompakt, könnyű felépítésű gép 125 mm tárcsaátmérővel. Kiváló választás fémmegmunkáláshoz, daraboláshoz és csiszolási feladatokhoz, ahol fontos a vezeték nélküli, rugalmas használat.
Főbb jellemzők
- Rövid, könnyű felépítés a kényelmes, fáradásmentes munkához
- Nagy nyomaték és konstans elektronika a terheléstől független fordulatszámtartásért
- Könnyűfém hajtóműház a tartósság érdekében
- Cserélhető állórész, forgórész és szénkefe a gazdaságos szervizeléshez
- Hatásos porvédelem igényes felhasználási környezetben
- Keskeny, puhabetétes markolat a biztos fogásért
- Alacsony zajszint a komfortos munkavégzéshez
Műszaki adatok
- Tárcsaátmérő: 125 mm
- Üresjárati fordulatszám: 9000 fordulat/perc
- Maximális forgatónyomaték: 1,25 Nm
- Akkufeszültség: 18 V Li-ion
- Javasolt akkukapacitás: 5,0 Ah (kompatibilis 18V Li-ion rendszerekkel, a csomag akkut nem tartalmaz)
- Tengelyméret: M14
- Markolat kerülete: 182 mm
- Teljes hossz: 306 mm