Hikoki CJ90VAST2WAZ szúrófűrész 705 W, 90 mm vágásmélység
Termékkód:
Cikkszám:
CJ90VAST2WAZ
Polc: E5-8-3
Márka: Hikoki
Energiaellátás: Vezetékes
Szállítás: Raktáron (kevesebb mint 10db)
CJ90VAST2HikokiszúrófűrészCJ90VAST2WAZCJ90VAST2705 W szúrófűrészdekopírfűrészlombfűrészfa vágásafém vágása90 mm vágásmélység45 fokos gérvágáselektronikus fordulatszám szabályozáspendel funkciószerszám nélküli fűrészlap csereporgyűjtő csatlakozásszerszámkoffer4966376333493CJ90VAST2WAZ szúrófűrész
Termékeinket a GLS és az MPL futárszolgálat szállítja házhoz.
Szállítási költség:
Termék információ
Hikoki CJ90VAST2WAZ szúrófűrész 705 W teljesítménnyel
A Hikoki CJ90VAST2WAZ szúrófűrész erőteljes, 705 W-os motorral és 90 mm-es fa vágáskapacitással kínál megbízható megoldást fa, acél és más anyagok pontos darabolásához. A kompakt felépítés és a kényelmes markolat ideálissá teszi barkács és professzionális felhasználásra egyaránt.
Fő előnyök
  • 705 W teljesítmény a gyors és hatékony vágáshoz
  • Vágáskapacitás fában 90 mm, acélban 10 mm
  • 4 fokozatú pendel funkció az anyaghoz igazítható vágási sebességért
  • Szerszám nélküli fűrészlap csere a gyors lapváltáshoz
  • Elektronikus fordulatszám szabályozás 850 - 3 000 löket/perc tartományban
  • Alacsony géptömeg, mindössze 2,2 kg a jobb kezelhetőségért
  • Porgyűjtő csatlakozás a tisztább munkakörnyezet érdekében
  • Praktikus szerszámkoffer a biztonságos tároláshoz és szállításhoz
Műszaki adatok
  • Maximális vágási vastagság fában: 90 mm
  • Maximális vágási vastagság acélban: 10 mm
  • Legkisebb vágható körív: 25 mm
  • Maximális vágási szög jobb / bal: 45 fok
  • Löketnagyság: 26 mm
  • Névleges teljesítményfelvétel: 705 W
  • Üresjárati löketszám: 850 - 3 000 / perc
  • Teljes hossz: 246 mm
  • Gép tömege: 2,2 kg
Leszállított tartozékok
  • Fűrészlap No.41
  • Imbuszkulcs 4 mm