Hikoki CJ90VAST2WAZ szúrófűrész 705 W, 90 mm vágásmélység
Polc: E5-8-3
Márka: Hikoki
Energiaellátás: Vezetékes
Szállítás:
Raktáron (kevesebb mint 10db)
CJ90VAST2HikokiszúrófűrészCJ90VAST2WAZCJ90VAST2705 W szúrófűrészdekopírfűrészlombfűrészfa vágásafém vágása90 mm vágásmélység45 fokos gérvágáselektronikus fordulatszám szabályozáspendel funkciószerszám nélküli fűrészlap csereporgyűjtő csatlakozásszerszámkoffer4966376333493CJ90VAST2WAZ szúrófűrész
Termékeinket a GLS és az MPL futárszolgálat szállítja házhoz.
Szállítási költség:
Termék információ
Hikoki CJ90VAST2WAZ szúrófűrész 705 W teljesítménnyel
A Hikoki CJ90VAST2WAZ szúrófűrész erőteljes, 705 W-os motorral és 90 mm-es fa vágáskapacitással kínál megbízható megoldást fa, acél és más anyagok pontos darabolásához. A kompakt felépítés és a kényelmes markolat ideálissá teszi barkács és professzionális felhasználásra egyaránt.
Fő előnyök
- 705 W teljesítmény a gyors és hatékony vágáshoz
- Vágáskapacitás fában 90 mm, acélban 10 mm
- 4 fokozatú pendel funkció az anyaghoz igazítható vágási sebességért
- Szerszám nélküli fűrészlap csere a gyors lapváltáshoz
- Elektronikus fordulatszám szabályozás 850 - 3 000 löket/perc tartományban
- Alacsony géptömeg, mindössze 2,2 kg a jobb kezelhetőségért
- Porgyűjtő csatlakozás a tisztább munkakörnyezet érdekében
- Praktikus szerszámkoffer a biztonságos tároláshoz és szállításhoz
Műszaki adatok
- Maximális vágási vastagság fában: 90 mm
- Maximális vágási vastagság acélban: 10 mm
- Legkisebb vágható körív: 25 mm
- Maximális vágási szög jobb / bal: 45 fok
- Löketnagyság: 26 mm
- Névleges teljesítményfelvétel: 705 W
- Üresjárati löketszám: 850 - 3 000 / perc
- Teljes hossz: 246 mm
- Gép tömege: 2,2 kg
Leszállított tartozékok
- Fűrészlap No.41
- Imbuszkulcs 4 mm