Hikoki DH40MCWSZ SDS-MAX fúró-vésőkalapács 1100 W
Polc: E5-10-5, E5-10-4
Márka: Hikoki
Energiaellátás: Vezetékes
Szállítás:
2-3 nap
DH40MCHikokiDH40MCWSZDH40MC4966376284658fúró vésőkalapácsSDS-MAX fúrókalapács1100 W fúrókalapács40 mm betonfúróbontókalapácsütvefúró gépelektromos fúrókalapács
Termékeinket a GLS és az MPL futárszolgálat szállítja házhoz.
Szállítási költség:
Termék információ
A Hikoki DH40MCWSZ SDS-MAX fúró-vésőkalapács erős, 1100 W-os motorral és nagy ütőenergiával támogatja a hatékony betonfúrást és vésést. Ideális építőipari, szerelőipari és felújítási feladatokra, ahol megbízható és tartós gépre van szükség.
Főbb jellemzők
- 1100 W névleges teljesítményfelvétel a hatékony munkavégzéshez
- 40 mm fúrásteljesítmény betonban
- 105 mm fúrási kapacitás betonban koronafúróval